הצוות שלנו

אתם מפקידים ביידינו את הדבר היקר לכם מכל, ואנו בקייטנת קיץ על גלגלים לוקחים את האחריות הזו בכובד ראש, ודואגים שצוות הניהול, ההדרכה והאדמיניסטרציה יורכב מאנשי מקצוע מצויינים, אמינים, ערכיים שאהבתם לילדים ודאגה להם, הם אור לרגליהם. 

 

בראש ובראשונה ביטחון ובטיחות: כל מדריך שעובר הכשרה אצלינו לומד את הכלל הזה בשיעור הראשון שלו. זה אומר שהילדים מצויים תחת עיניינו הפקוחה באופן רציף. נוכחותם נבדקת תכופות ומשמעת מים וכובע היא עניין מהותי. בהגיענו לאתרים 'רטובים' כמו בריכות ופארקיי מים, אנו מקפידים שהמדריכים יכנסו עם הילדים למים ומונעים כניסה שלהם לאזור העמוקים. המדריכים מכירים את הילדים בשמותיהם החל מהרגע הראשון ובאחריותו של כל מדריך להמצא עם ילדיו בכל רגע נתון.

 

 

מקצועיות זה עניין חשוב כשעובדים עם ילדים. מבחינתינו זה לא מספיק שאדם מגיע עם תעודת יושר ונסיון קודם, חשוב לנו לעבוד עם אנשים מתחום החינוך, אשר עבודה עם ילדים היא שגרת חייהם המקצועית גם בימות השנה ולא רק בקיץ. לפיכך, צוות הניהול שלנו מורכב ממורים מוכשרים משלל תחומים אשר מביאים את הערך המוסף החינוכי לקייטנה.

 

אין כמו נסיון, אומרות הסבתות וכרגיל צודקות. לעבוד עם צוות ותיק ומיומן מבטיח התנהלות שוטפת חלקה ונטולת מהמורות, יכולת התמודדות טובה יותר של הצוות עם מצבים יוצאי דופן, ויכולת לדעת מראש מה דורש כל יום, הן מבחינת הערכות מוקדמת והן מבחינת הדרישות בשטח.

 

הצוות הצעיר שלנו, ברובו ממשיך איתנו שנה אחר שנה, אך תמיד יש צורך בגיוס של מדריכים צעירים מאחר שהוותיקים מתגייסים. התנאי הראשון שלנו לקבלת מדריכים הוא תעודת מדריך צעיר משל"ח או מהצופים. נער/ה שלא עברו הכשרה בהדרכה ולא עוסקים בהדרכה באופן שוטף, מלכתחילה לא יתאימו. לאחר מיון קפדני, אנו בוחרים את המועמדים הטובים ביותר ואלה עוברים הכשרה יעודית תחת הנחייתם של המנהלים, תוך שימת דגש על העקרונות ושיטות ההתנהלות הייחודיות לקיץ על גלגלים.

 

אולי הדבר החשוב ביותר...

הם יודעים גם להיות ילדים בעצמם, הם יודעים להתהןלל ולחייך ולהנות יחד עם הילדים שלכם. אחרי הכל חשוב לנו לתת לילדים חווית קיץ מהנה שתיבדל מהנוקשות והרצינות של בית-הספר. 

אפשר להיות מנהלים, רכזים ומדריכים ולהינות עם הילדים בקייטנת קיץ על גלגלים... 

 

 

אבי מויאל

 

מנכ"ל 

אבי הקים את קייטנת קיץ על גלגלים ב-1999 ומנהל אותה מאז ועד היום. הוא נשוי ללימור ואב לארבעה ילדים. אבי בעל תואר במנהל עסקים ומאמן קרב מגע בכיר (בוגר וינגייט) מזה 30 שנה, עם נסיון עשיר בהדרכת ילדים, נוער ומבוגרים.

 

לימור מויאל

 

מנהלת אדמינסטרטיבית

לימור, נשואה לאבי מויאל ומנהלת לצידו את קייטנת קיץ על גלגלים מאז הוקמה. לימור בעלת תואר ראשון בפסיכולוגיה ואחראית על הניהול האדמיניסטרטיבי של הקייטנה.

 

שלומי מויאל

 

מנהל אזור חולון 

שלומי מנהל קייטנת קיץ על גלגלים חולון, בת-ים, אזור, בית דגן ובאר יעקב. שלומי הוא איש חינוך מזה 15 שנה תחת ידיו העמיד והכשיר עשרות מדריכי נוער ורכזים. מטפל באמנויות לחימה ומאמן קרב מגע.
שלמי מנהל קייטנה מאז הוקמה ב-1999.

 

אלה נזר

 

מנהלת מחוז דרום

אלה היא מורה ובעלת תואר שני בידיעת הארץ. שירתה כנציגת הסוכנות היהודית מספר שנים ובעלת נסיון עשיר בהכשרת מדריכיo וניהול קייטנות וטיולים.
מנהלת של קייטנת קיץ גלגלים מחוז דרום (אשקלון, אשדוד, גן יבנה וגדרה)

 

כרמית מאיר

 

מנהלת מודיעין 

כרמית מנהלת קייטנת קיץ על גלגלים מודיעין שהם. כרמית נשואה ואם לשלושה בנים, מחנכת כיתות א'-ב', מורה לחינוך גופני ומאמנת קרקע ומכשירים.
כרמית בעלת תואר ראשון בחינוך במכללת סמינר הקיבוצים, ותואר ראשון בחינוך גופני במכללת וינגייט. בעלת נסיון עשיר בחינוך, הדרכה ועבודה עם ילדים.

 

לידור מזרחי

 

מנהל ראשון לציון

לידור מנהל את קייטנת קיץ על גלגלים ראשל"צ. לידור הוא קצין מילואים וסטודנט למנהל עסקים. הוא עסק בהדרכה עוד מתקופתו כרשג"ד מצטיין בצופי ראשון לציון ומנהל אצלינו כבר מספר שנים.
בעלת נסיון עשיר בניהול, הדרכה ועבודה עם ילדים.

 

ברוריה כהן

 

מנהלת אשקלון

ברוריה התחילה לעבוד בקייטנת קיץ על גלגלים מיד עם פתיחת מחוז דרום לפני כשש שנים בשיתוף עם אלה נגר 
לברוריה תואר ראשון ושני בחינוך 30 שנות נסיון ומכשירה מדצים (מנהיגות צעירה) ומרכזת טיולים , בין תחביביה יצירה ואמנות אותם היא שוזרת בניהול הקייטנה . ברוריה בעלת נסיון עשיר בכל תחומי ההדרכה והניהול.

 

משה ישראלי

 

מנהל רחובות נס ציונה

משה בן 46 אב לשניים מורה למתמטיקה בחט"ב בראשון לציון ומאמן כדורגל. משה עובד בקייטנת קיץ על גלגלים כמנהל רחובות נס ציונה יבנה כבר מספר שנים יחד עם שלי רוזנטל. בעל נסיון עשיר בהדרכה ועבודה עם ילדים.