הסעות ונקודות איסוף

במסגרת שירותי קייטנת קיץ על גלגלים, וכחלק אינטגרלי מאופי הקייטנה, אנו מבצעים איסוף ופיזור של הקייטנים באמצעות אוטובוסים.

האיסוף מתקיים עם בוקר, החל מ7:30 כשכל קייטן ממתין בנקודת איסוף סמוכה למקום מגוריו. כל אוטובוס עוצר במספר מצומצם של תחנות על מנת לא ליצור מסלול ארוך מדיי אשר יעייף את הילדים.

באוטובוס ממתין רכז קייטנה שתפקידו להעלות ילדים באופן שמי ומסודר, לוודא שהם ישובים וחגורים ולדאוג לבטחונם האישי. כמו כן, מצויים באוטובוס עוד שני מדריכים לפחות שמסייעים לרכז, מדריכים אלה יהיו מי שילוו את הילדים בהמשך היום ואף יסעו עמם בשובם הביתה באותו אוטובוס. הייתרון המרכזי בשיטה הוא שהמדריכים מכירים את הילדים והילדיםם את המדריכים דבר המסייע בתחושת הבטחון שלהם, והילדים אינם נדרשים 'להחליף-ידיים' במשך היום, אלא שוהים עם הדמויות המוכרות להם.

אנו בקייטנה על גלגלים עובדים עם חברות ההסעים הטובות בארץ, חברות המצויידות באוטובוסים חדישים ובטוחים ובאישור משרד החינוך כמסיעי ילדים, דבר המחייב נהגים שהוסמכו להסעת ילדים (בדיקת רקע אישי, תעודת יושר ותיק עבירות תנועה נקי). כל האוטובוסים מצויידים בחגורות בטיחות ואין פותחים בנסיעה עד אשר כל הילדים חגורים.

נקודות האיסוף

בטבלה שלפניכם מצויות נקודות האיסוף שלנו. נקודות אלה יהיו תקפות לאיסוף בבוקר ולשיבת הקייטנים בצהריים.

חשוב להדגיש


  • לא ניתן לעלות בנקודה אחת ולרדת באחרת.
  • אם ישנם חברים שנוסעים בקווים אחרים או עולים בתחנה אחרת אין מניעה להתאחד איתם בפעילות לאחר מכן (בהנחה שהן מאותה עיר), אך בכל מקרה כדאי לברר את העניין מול המשרד טרם הרישום.
  • האוטובוסים מאוד מדוייקים בשעת הגעתם ואינם ממתינים למאחרים! מי שמאחר יצטרך להגיע לאטרקציה עצמאית.
  • מספרי הטלפונים של רכזי האוטובוסים ימסרו לכם טרם תחילת הקייטנה כך שתוכלו לעמוד עמם בקשר לאורך היום.
  • ניתן לבקש וספת נקודת איסוף, בהנחה שיש שלושה ילדים ומעלה בתחנה הרצויה (בכפוף להיתכנות עצירת האוטובוס ובאישור ההנהלה).