קייטנת קיץ על גלגלים 2020

שוב מתקרב הקיץ, שוב אנו מפשילים שרוולים ומכינים עבורכם את הקייטנה הכי טובה בארץ!

גם השנה, כמו בכל השנים החולפות בקייטנת על גלגלים, אספנו עבורכם את האטרקציות המקוריות, המעניינות והמשובחות בישראל, כך שילדכם יוכלו להנות בכל יום מימות הקייטנה ממיטב הפעילויות באווירה בטוחה ומכילה, ואתם תוכלו להמשיך בשגרתכם בלב שקט ובידיעה שנתתם ליקרים לכם מכל, את הטוב ביותר.

השנה יהיה לנו מפגש עם כוכבי היוטיוב ליאון יואב ודניאלה שיגיעו להפגש עם ילדי קייטנת קיץ על גלגלים באופן מיוחד.

כמו כן נרחף בכדור פורח, ניצור סליים משובח ונברח מחדר בריחה אימתני.

במחזור השני של הקייטנה, נהיה טייסים ליום אחד בסימולטור הטיסה היחיד בישראל שמאפשר לילדים להתנסות בחווית ההטסה.

  • כמו כן, נפקוד את מיטב האטרקציות בארץ: לונה פארק, ימית 2000, פארק האי בעזריאלי ובריכות שחייה לרוב. לא נקפח את הילדים חובבי הכדורגל והבנות חובבת הריקוד. לילדים שאוהבים גיימינג, יוטויוב ואפליקציות דאגנו לפעילויות בתחום המדייה, כי בקייטנת קיץ על גלגלים כל ילד וכל ילדה ימצאו את תחומי העניין שמדברים אליהם, תחומים שלא תמיד מזדמן להם להתנסות במהלך שנת הלימודים.


כל הטוב הזה מגיע בחבילה מופלאה הכוללת הסעות מקרבת הבית, באוטובוסים חדישים בפיקוח משרד החינוך (מצויידים בחגורות בטיחות). שלושה מעגלי אבטחה, ביטוח מקיף לכל ילד, צוות מקצועי וגדול בעל הכשרה מותאמת, וותק של 20 שנה, ארוחת עשר ושתייה חופשית, צ'ופרים והפתעות וכמובן כובע וצמיד זיהוי אישי לכל נרשם.

מאחר שמספר המקומות בכל אוטובוס מוגבל,

אנחנו ממליצים להרשם בהקדם על מנת להבטיח את מקום ילדכם. מנסיונינו בשנים קודמות, ישנם אזורי רישום שהאוטובוס מתמלא כבר בשבוע הרישום הראשון. רצוי לברר מצב רישום ולהבטיח את מקומכם. אל תחכו לרגע האחרון.


תוכן לשונית