קייטנת קיץ על גלגלים

קייטנת קיץ על גלגלים – פרופיל חברה

 

הקמנו את קייטנת קיץ על גלגלים בשנת 1999, מטרתנו הראשונית הייתה ועודנה להעניק חווית קיץ בלתי נשכחת, תוך שימת דגש על רצונותיהם ומאווייהם של הילדים בראש ובראשונה, וזאת בניגוד למרבית הקייטנות שהיו נהוגות עד אותה עת, אשר שימשו בעיקר כשמרטפיות. מאז שהוקמה הקייטנה ועד היום היא פעלה ברצף בפורמט של שני מחזורים, והקיץ הזה תהיה זו העונה ה-25 של הקייטנה.

כמובן שביטחון ובטיחות הילדים היו והינם נר לרגלינו, אך לצד הבטחון, חשוב לנו להעניק לילדים תחושת החופש, כיף וההשתחררות לאחר שנת לימודים מפרכת.

עם השנים הקייטנה גדלה והתפתחה והחלה להתפצל למחוזות שונים, מתוך רצון להעניק לאוכלוסיות רחבות ככל האפשר, הזדמנות לקחת חלק בחווית 'קיץ על גלגלים'. הוקמו צוותים, הוכשרו מדריכים ורכזים, וכיום הצוות הענף שלנו, אותו אנו מכנים 'משפחת על גלגלים', מורכב מאנשים נפלאים, מוכשרים ויקרים אשר עושים ימים כלילות כדי לבנות, להפיק, לנהל ולהעביר את הקייטנה לילדכם.

אנו גאים ונרגשים במיוחד, שחלק מאנשי הצוות שלנו הם בוגרי הקייטנה. אנשים שהחלו את מסעם עמנו עוד כשהיו קייטנים, ועם השנים הפכו למדריכים, רכזים ואף מנהלים בקייטנה.

קייטנת קיץ על גלגלים, פועלת במספר מחוזות, כפי שניתן לראות בעמוד 'נקודות איסוף'. העיקרון המנחה בקייטנת קיץ על גלגלים הוא מוביליות. אנו לא מכונסים במקום אחד קבוע, אלא אוספים את הילדים בבוקר מנקודות איסוף קבועות, ונוסעים עמם בכל יום לאטרקציה אחרת. הילדים זוכים לקייטנה מגוונת ומלאת הפתעות מרהיבות, וההורים זוכים לשקט ולילד מאושר ומרוצה שאינו מתלונן כי 'משעמם לו' בקייטנה, כפי שקורה לעיתים בקייטנות נייחות

לתשומת לבכם!

הקייטנה פועלת בערים הבאות בלבד:

ראשון לציון, חולון, בת ים, אשדוד, אשקלון, גן יבנה, רחובות, נס ציונה, מזכרת בתיה, יבנה, אזור, באר יעקב, בית דגן, אור יהודה, יהוד וסביון.

נועה קירל

ילדי קייטנת קיץ על גלגלים נפגשים עם כוכבת הילדים נועה קירל

עדי הימבלבוי

ילדי קייטנת קיץ על גלגלים נפגשים עם כוכבת הילדים עדי הימבלבוי

מייקל לואיס

מייקל לואיס מגיע לפגוש את ילדי קיץ על גלגלים

כדור פורח

ילדי קיץ על גלגלים מרחפים בכדור פורח

טל מוסרי

טל מוסרי לומד להכיר את ילדי קייטנת קיץ על גלגלים

טל מוסרי

מופיע בפני ילדי הקייטנה כמה פעמים לאורך השנים

מייקל לואיס

מייקל לואיס נותו הופעה לילדי הקייטנה

תום אבני

תום אבני שהיה כוכב ילדים בתחילת המילניום הגיע לבקר את ילדי קייטנת קית על גלגלים. הילדה בתמונה היא שנקר מויאל, כיום מנהלת את קייטנת קיץ על גלגלים ראשון לציון

ריחוף בכדור פורח

לפני שהתקינו את הכדור הפורח בגני התערוכה, אנו בקייטנת קיץ על גלגלים היינו הראשונים בארץ להטיס את הילדים בכדור פורח

כדור מתגלגל

קייטנת קיץ על גלגלים מתגלגלת על המים עם כדור ענק שקוף

לונה פארק

ילדי קיץ על גלגלים מבקרים בלונה פארק

איפור מהסרטים

ילדי קייטנת קיץ על גלגלים זוכים להגשים חלום ולהיכנס לדמויות אהובות באמצעות איפור מקצועי